Sobota, 20 lipca 2019 Fryderyka, Małgorzaty, Seweryny

  Statystyki

Ogłoszeń pracodawców: 13768
Ogłoszeń pracowników: 3468

Oferta pracy

Firma: Eco Energy
Praca na stanowisku: Agent Nieruchomości
Nr referencyjny: 1212
Lokalizacja: Kraczkowa

Działalnośc firmy

Agent Nieruchomości

Miejsce pracy: Rzeszów

Capital Towers – ekskluzywny kompleks biurowo-handlowo-apartamentowy poszukuje :

Opis stanowiska:
Osoba zatrudniona na stanowisku Agenta Nieruchomości będzie odpowiadać za sprzedaż mieszkań terenie Rzeszowa
aktywne pozyskiwanie nowych ofert sprzedaży nieruchomości oraz prowadzenie transakcji do momentu podpisania umowy końcowej. Podejmowane przez agenta działania będą wsparte doświadczeniem zespołu oraz działaniami marketingowymi.

Oferujemy:
- Wysokie zarobki
- prowizja
- Pracę w zespole profesjonalistów przy najbardziej prestiżowej inwestycji na podkarpaciu
- Pracę w systemie zadaniowym, ukierunkowanym na realizację celów,
- Możliwość stałego rozwoju zawodowego oraz zdobywania doświadczenia
- Niezbędne narzędzia pracy: la ptop, telefon komórkowy, aparat cyfrowy,

Wymagania

Oczekujemy:
- minimum rocznego doświadczenia w sprzedaży nieruchomości
- znajomości lokalnego rynku nieruchomości,
- dyspozycyjności,
- wysokich umiejętności interpersonalnych oraz charyzmy,
- znajomości pakietu MS Office, w szczególności Word i Excel,
- prawa jazdy kategorii B.

Preferowany kandydat jest doświadczonym sprzedawcą, który od co najmniej 2 lata bezpośrednio związany jest z rynkiem nieruchomości. Osoba ta powinna legitymować się wysoko rozwiniętymi umiejętnościami sprzedażowymi i negocjacyjnymi, których poziom poparty jest przez osiągane wyniki miesięcznej sprzedaży.

Zadania

Zadania:
- Profesjonalna obsługa klientów, dbałość o Sprzedaż Apartamentów
- wynajem obiektów komercyjnych,
- Aktywne pozyskiwanie Klienta
- Dbałość oraz stały kontakt z pośrednikami nieruchomości
- Kompletowanie dokumentów i zawieranie umów
- Koordynacja i współpraca z doradcami kredytowymi oraz instytucjami finansowymi , obsługa finansowana klienta - pomoc w wypełnianiu wniosków kredytowych)

Dane kontaktowe

Nazwa firmy: Eco Energy
Adres: Kraczkowa 1440
Województwo: podkarpackie
Miasto: Rzeszów
Telefon: 795598093
E-mail: praca@capitaltowers.pl