Sobota, 20 lipca 2019 Fryderyka, Małgorzaty, Seweryny

  Statystyki

Ogłoszeń pracodawców: 13768
Ogłoszeń pracowników: 3468

Oferta pracy

Firma: Netia S.A.
Praca na stanowisku: Doradca Klienta w dziale e-commerce
Nr referencyjny: EC/01
Lokalizacja: Warszawa

Netia S.A. Docieramy do klientów drogą internetową, jednym z najprężniej i najefektywniej rozwijających się kanałów sprzedaży. Aktywnie obsługujemy klientów zainteresowanych usługami oferowanymi przez Netia S.A.. Dzięki zgranemu zespołowi realizujemy jedne z najwyższych wyników zarówno pod względem celów sprzedażowych jak i jakości obsługi klienta. Rozszerzając nasze działania, szukamy ludzi, którzy będą chcieli rozwijać się razem z nami.

Wymagania

Jeśli:
· Chcesz zdobyć doświadczenie i poznać działania sprzedażowe w kanale e-commerce
· Chcesz pracować w młodym i bardzo zgranym zespole
· Oczekujesz pracy pod okiem doświadczonych osób
· Chcesz mieć wpływ na swoje wynagrodzenie (oprócz podstawy również prowizja)
· Chcesz się rozwijać dzięki ciekawym szkoleniom
· Chcesz mieć elastyczny grafik pracy
· Odpowiada Ci praca na umowę zlecenie

Zadania

uważasz, że nie sprawi Ci trudności:
· Odpowiedź na zgłoszenia internetowe klientów zainteresowanych usługami Netii
· Realizacja założonych celów
· Prowadzenie negocjacji sprzedażowych i przekonanie ludzi do swoich racji
· Praca w zespole

Dane kontaktowe

Nazwa firmy: Netia S.A.
Adres: Taśmowa 7A
Województwo: mazowieckie
Miasto: Warszawa
Telefon: 223522862
E-mail: telesales@netia.pl