Czwartek, 24 lipca 2014 Kingi, Krystyna, Michaliny

  Statystyki

Ogłoszeń pracodawców: 10399
Ogłoszeń pracowników: 3390

Oferta pracy

Firma: TRAILIS ZASŁAW TSS Sp.z o.o. Sp.k.
Praca na stanowisku: SPECJALISTA DS.SPRZEDAŻY EKSPORTOWEJ
Nr referencyjny: PHE200810A
Lokalizacja: Andrychów

TRAILIS ZASŁAW The European Trailer Company to czołowy producent przyczep, naczep, podwozi i zabudów. Nasze dedykowane rozwiązania transportowe to synonim doskonałej jakości i niezawodności. Nowoczesne technologie, zautomatyzowane procesy produkcji, a przede wszystkim dynamiczny zespół młodych ludzi gwarantują sukces, który również może być współtworzony przez Ciebie.

Obecnie poszukujemy zmotywowanych osób do podjęcia pracy na stanowisku:

Wymagania

Wymagania :
- biegła znajomość języka rosyjskiego,
- znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem,
- wykształcenie wyższe,
- wysokie zdolności komunikacyjne,
- łatwość w opanowywaniu zagadnień technicznych,
- umiejętność pracy w zespole,
ymaganiach.

Zadania

Oferujemy:
- interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
- stabilne zatrudnienie ( umowa o pracę ),
- kontakt z międzynarodowym środowiskiem biznesowym,
- możliwość rozwoju zawodowego i szybkiego awansu,
- wynagrodzenie ściśle powiązane z osiąganymi wynikami,
- możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez profesjonalne szkolenia,
Jeżeli lubisz nowe wyzwania, podejmujesz odważne decyzje ,zawsze starasz się być o krok do przodu. Dołącz do zespołu TRAILIS a zobaczysz, że u nas liczy się nie tylko zysk, ale sposób w jaki go osiągamy. Czekamy na Ciebie - podzielimy się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Dane kontaktowe

Nazwa firmy: TRAILIS ZASŁAW TSS Sp.z o.o. Sp.k.
Adres: ul.Krakowska 140
Województwo: małopolskie
Miasto: Andrychów
Telefon: 516 00 48 48
E-mail: j.biegun@zaslaw.pl