Sobota, 20 lipca 2019 Fryderyka, Małgorzaty, Seweryny

  Statystyki

Ogłoszeń pracodawców: 13768
Ogłoszeń pracowników: 3468

Oferta pracy

Firma: Alior Bank SA
Praca na stanowisku: Pracownik Zespołu Obsługi Klienta
Nr referencyjny: CC Kraków
Lokalizacja: Kraków

Alior Bank to ogólnopolski bank uniwersalny, który znalazł się w czołówce firm wyróżnionych w polskiej edycji \"Rankingu Najlepszych Miejsc Pracy\", prezentującego przedsiębiorstwa cieszące się największym zaufaniem wśród pracowników.

Aktualnie poszukujemy osób do pracy w KRAKOWIE na stanowisko:

Pracownik Zespołu Obsługi Klienta

Wymagania

Oczekujemy od Ciebie:
- Bardzo dobrych umiejętności interpersonalnych
- Doświadczenie w pracy na infolinii będzie dodatkowym atutem
- Mile widziana znajomość produktów bankowych i języka angielskiego

W zamian za to, możesz liczyć na:
- Godziny pracy, dostosowane do indywidualnych możliwości – umowa zlecenie lub umowa o pracę
- Motywacyjny system wynagradzania
- Pracę, która może być początkiem Twojej zawodowej kariery – pomyśl o Tym!
- Przyjazne środowisko pracy w partnerskiej atmosferze
- Nowe znajomości ;)

Zadania

Do Twoich obowiązków będzie należało:
- Telefoniczna obsługa Klientów Banku
- Udzielanie informacji o ofercie Banku
- Sprzedaż produktów Banku

Dane kontaktowe

Nazwa firmy: Alior Bank SA
Adres: Al. Jerozolimskie 94
Województwo: mazowieckie
Miasto: Warszawa
Telefon: 22 5552222
E-mail: cc.rekrutacja@alior.pl