Sobota, 20 lipca 2019 Fryderyka, Małgorzaty, Seweryny

  Statystyki

Ogłoszeń pracodawców: 13768
Ogłoszeń pracowników: 3468

Oferta pracy

Firma: Alior Bank SA
Praca na stanowisku: Konsultant ds. Obsługi Chata
Nr referencyjny: Sync
Lokalizacja: Kraków

Alior Bank wchodzi na rynek z propozycją nowoczesnej bankowości internetowej – Alior Sync. W związku z rozwojem projektu, poszukujemy młodych, ambitnych i energicznych osób, które interesują się innowacyjnymi rozwiązaniami oraz chciałyby rozpocząć swoją karierę w bankowości.

Aktualnie poszukujemy osób do Centrali Alior Sync w KRAKOWIE, na stanowisko:

Konsultant ds. Obsługi Chata

Wymagania

Wymagania:

• Zainteresowanie bankowością
• Komunikatywność i wysoka kultura osobista
• Umiejętność szybkiego pisania na klawiaturze komputera
• Dokładność

Oferujemy:

• Elastyczne godziny pracy
• Pracę w oparciu o umowę zlecenie
• Motywacyjny system wynagradzania
• Nieograniczone możliwości rozwoju zawodowego w strukturach Banku
• Pracę przy innowacyjnym i prestiżowym projekcie
• Przyjazne warunki pracy w młodym, energicznym zespole ;-)

Zadania

Zakres obowiązków:

• Obsługa Klientów Banku za pośrednictwem kanałów elektronicznych (Chat)
• Udzielanie informacji o ofercie Banku
• Aktywna sprzedaż produktów bankowych

Dane kontaktowe

Nazwa firmy: Alior Bank SA
Adres: Al. Jerozolimskie 94
Województwo: mazowieckie
Miasto: Warszawa
Telefon: 22 5552222
E-mail: cc.rekrutacja@alior.pl