Sobota, 20 lipca 2019 Fryderyka, Małgorzaty, Seweryny

  Statystyki

Ogłoszeń pracodawców: 13768
Ogłoszeń pracowników: 3468

Oferta pracy

Firma: StriderTransBus sp. zo.o.
Praca na stanowisku: PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY
Nr referencyjny: PH 001
Lokalizacja: LUBUSKIE/DOLNOŚLĄSKIE

Firma StriderTransBus wyłączny dystrybutor kosmetyków samochodowych oraz zapachów szwedzkiej firmy Unionmedia KB nawiąże współprace z osobami prowadzącymi swoją działalność gospodarczą /osobami gotowymi do jej założenia/ dysponującymi własnym środkiem transportu. Proponujemy współprace również na bazie umowy o dzieło przy realizacji planu sprzedażowego w danym okresie, możliwe jest też zatrudnienie w oparciu o umowę o prace.
Zapewniamy:
- atrakcyjne warunki prowizyjne,
- wyłączność działania na powierzonym terenie,
- zasady współpracy oparte o umowę handlową/umowe o dzieło/umowe o prace.

Wymagania

prowadzenie własnej działalności gospodarczej / początki współpracy możliwe w oparciu o umowę o dzieło/
- własny środek transportu,
- kreatywność,
- realizacja nałożonych planów sprzedażowych,
- budowanie pozytywnego wizerunku marki,
- zaangażowanie.

Zadania

- sprzedaż produktów do sklepów:
* motoryzacyjnych,
* sieci handlowych,
* stacji paliw,
* myjni samochodowych,
* serwisów naprawczych,
* stacji kontroli pojazdów.
- pozyskiwanie nowych klientów,
- budowanie długofalowych relacji z klientem.

Dane kontaktowe

Nazwa firmy: StriderTransBus sp. zo.o.
Adres: ul.Spółdzielcza 2
Województwo: lubuskie
Miasto: Żagań
Telefon: 797378674
E-mail: stridertransbus.pl