Sobota, 20 lipca 2019 Fryderyka, Małgorzaty, Seweryny

  Statystyki

Ogłoszeń pracodawców: 13768
Ogłoszeń pracowników: 3468

Oferta pracy

Firma: ems
Praca na stanowisku: Pracownik Działu Obsługi Klienta
Nr referencyjny: 123456
Lokalizacja: Krakow

Działalnośc firmy

EMS company

Pracę w innowacyjnej i dynamicznie rozwijającej się firmie.

Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.

Wynagrodzenie podstawowe i atrakcyjny system premiowy.

Wymagania

Wysoki poziom umiejętności interpersonalnych.

Umiejętność organizacji czasu pracy.

Samodzielność, odpowiedzialność.

Rzetelność, terminowość, dbałość o szczegóły.

Umiejętność jednoczesnego kontrolowania wielu zadań.

Zaangażowanie w pracę oraz chęć rozwoju.

Znajomosc jezyka angielskiego.

Zadania

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy kandydata na stanowisko:

Pracownik Działu Obsługi Klienta

Zakres obowiązków:

Opieka nad stałymi klientami spółki oraz nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów handlowych z potencjalnymi klientami.

Aktywne wsparcie procesu sprzedaży.
Kompleksowa koordynacja realizacji zamówień.

Nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów

Dane kontaktowe

Nazwa firmy: ems
Adres: Przedmiescie 55
Województwo: małopolskie
Miasto: Krakow
Telefon: 550000
E-mail: pl.job@mail.com