Sobota, 20 lipca 2019 Fryderyka, Małgorzaty, Seweryny

  Statystyki

Ogłoszeń pracodawców: 13768
Ogłoszeń pracowników: 3468

Oferta pracy

Firma: nordic on
Praca na stanowisku: Pracownik biurowy
Nr referencyjny: Pracownik biurowy
Lokalizacja: Warszawa

Nasza firma swiadczy szeroki zakres uslug na rynku wspomagania umow i umow serwisowych w zakresie logistyki i dostawy towarow.

Wymagania

W celu zakwalifikowania sie na dane stanowisko pracy nalezy:
- Przyslac nam swoj krotki zyciorys przez e-maila
- Nastepnie otrzymaja Panstwo od naszego menadzera formularz rejestracyjny, nalezy go wypelnic i odeslac do nas
- Nasz menedzer rozpatrzy Panstwa kandydature i w przypadku jej pozytywnego rozpatrzenia zaproponuje przejsc probny kurs (w trakcie kursu beda Panstwo dokladnie instruowani przez naszego menedzera)

Zadania

Podczas kursu naucza sie Panstwo:
- Pracy z umowami
- Realizacji zawierania umow
- Zawierania umow na poziomie dokumentacji
- Zawierania umow na poziomie transakcji
- Pracy z pomoca nowoczesnych narzedzi bankowosci
- Pracy z nowoczesnymi swiatowymi systemami transferu srodkow pienieznych
- Dokonywania przelewow
- Raz na dwa tygodnie wykonywania ewidencji kontraktow (z pomoca instrukcji menedzera)

Dane kontaktowe

Nazwa firmy: nordic on
Adres: ul. Krakowskie Przedmiescie 42/44
Województwo: mazowieckie
Miasto: Warszawa
Telefon: 5511000
E-mail: pl.hrmanager@gmx.com