Sobota, 20 lipca 2019 Fryderyka, Małgorzaty, Seweryny

  Statystyki

Ogłoszeń pracodawców: 13768
Ogłoszeń pracowników: 3468

Oferta pracy

Firma: CBS Pośrednictwo Usług
Praca na stanowisku: Regionalny specjalista ds. pozyskiwania klientów
Nr referencyjny: RS/ALM/01
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Customer Broker Service to dynamicznie rozwijająca się firma świadcząca pośrednictwo usług dla przedsiębiorstw
i osób fizycznych.

Oferujemy szeroki zakres usług z wielu branż wspierając naszych Klientów.
Dzięki wiedzy i doświadczeniu profesjonalnie podchodzimy do każdego zlecenia, świadcząc usługi o najwyższych standardach.

Wymagania

Dyspozycyjność;
Komunikaywność;
Umiętność nawiązywania kontaktów interpersonalnych;
Doświadczenie w pracy na stanowisku Przedstawiciela Handlowego;
Minimum wykształcenie średnie;
Obsługakomputera w zakresie pakietu MS Office, email, Internetu;
Mile widziana znajomość branży eukacyjnej;
Silna motywacja w osiąganiu postawionych celów;
Pewność siebie, asertywności

Zadania

Pozyskiwanie klientów w zakresie szkoleń skierowanych do nauczycieli;
Dbanie o utrzymanie dobrych relacji z Klentem;
Współtworzenie i realizowanie planów sprzedażowych na podległym terenie.

Dane kontaktowe

Nazwa firmy: CBS Pośrednictwo Usług
Adres: ul. Mazurska 18
Województwo: lubelskie
Miasto: Lublin
Telefon: 535503558
E-mail: biuro@uslugicbs.pl