Sobota, 20 lipca 2019 Fryderyka, Małgorzaty, Seweryny

  Statystyki

Ogłoszeń pracodawców: 13768
Ogłoszeń pracowników: 3468

Oferta pracy

Firma: Telematics Management
Praca na stanowisku: Telefoniczny Doradca Klienta Biznesowego
Nr referencyjny: 1
Lokalizacja: Małopolska

Telematics Management istnieje na rynku polskim od 2006 roku. Naszą misją jest skierowanie oferowanych usług na najwyższym poziomie satysfakcji Klienta biznesowego.W głównej mierze oferta nasza jest skierowana do segmentów branżowych mających potrzebę zarządzać flotą pojazdów/ obiektów z każdego miejsca na świecie czerpiąc tym samym zadowolenie z naszej usługi.

Szukasz ciekawej, pełnej wyzwań pracy? Lubisz pracę w dynamicznym środowisku?

Wszystko to możesz zrealizować współpracując z nami jako: Telefoniczny Doradca Klienta Biznesowego.

Miejsce pracy: Kraków i okolice

Telefoniczny Doradca Klienta Biznesowego - będzie odpowiadał za telefoniczną sprzedaż usług teleinformatycznych oferowanych przez firmę Telematics Management .

Opis stanowiska:

Telefoniczny Doradca Klienta Biznesowego bedzie odpowiedzialny za koordynacje w umawianiu spotkań handlowych.
Sporządzanie bazy nowych kontaktów handlowych poprzez umawianie spotkań z Klientem Biznesowym.
Telefoniczny kontakt z Klientem.
Krótka prezentacje profilu firmy/usługi.

Wymagania:

konsekwencja w dążeniu do realizacji wyznaczonych celów,
komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
wysoka kultura osobista,
dobra organizacja pracy, samodyscyplina,
predyspozycje handlowe (mile widziane),
mile widziane doświadczenie w (telefonicznej) obsłudze Klienta,
dostep do internetu,
komputer,

Oferujemy:

współpracę w oparciu o umowę zlecenie,
doskonałą atmosferę współpracy, pracę w młodym, entuzjastycznym zespole,
możliwość zdobywania wiedzę i rozwoju kompetencji,
bardzo atrakcyjny system wynagrodzenia – wysoka prowizja oraz część stała,
telefon służbowy,
mozliwosc awansu zawodowego,
elastyczny czas pracy, praca w trybie zadaniowym, praca do 4 godzin dziennie!

Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesłanie do nas swojego CV na adres : office@asmaximum.com

Wymagania

komputer,
ach.

Zadania

Dane kontaktowe

Nazwa firmy: Telematics Management
Adres: Chałupnika
Województwo: małopolskie
Miasto: Kraków
Telefon: 501300311
E-mail: office@asmaximum.com