Czwartek, 23 października 2014 Edwarda, Marleny, Seweryna

  Statystyki

Ogłoszeń pracodawców: 11486
Ogłoszeń pracowników: 3402

Oferta pracy

Firma: Glocal Sp. z o.o.
Praca na stanowisku: kierowca mechanik
Nr referencyjny: 1
Lokalizacja: Skandynawia

Zatrudniamy wykwalifikowanych pracowników do pracy na rynku skandynawskim. Obecnie poszukujemy mechaników i kierowców C+E - Dania, Szwecja, Norwegia

Wymagania

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie danych osobowych ( Dz.U. z 2002 r. Nr 101 poz. 926 ze zm.).

Zadania

Glocal Sp. z o.o. poszukuje Kandydatów do pracy na stanowisku:

Mechanik
Miejsce pracy: Dania

Wymagania:
- doświadczenie w serwisowaniu i naprawach samochodów ciężarowych:
DAF, SCANIA, MAN, VOLVO;
- znajomości języka angielskiego w stopniu dobrym komunikatywnym;
- wykształcenie kierunkowe lub kilkuletnie doświadczenie

Kierowca
miejsce pracy Dania, Szwecja, Norwegia

Wymagania:
-doświadczenie w transporcie międzynarodowym, mile widziane w krajach skandynawskich, ADR, znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego w stopniu dobrym-komunikatywnym.
System pracy 3/1 lub 6/2

Oferujemy:
- pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
- zakwaterowanie,
-atrakcyjne wynagrodzenie.

kontakt: lukasz@glocalgate.com
info@glocalgate.com
tel.94/3452802 lub 605160800

Dane kontaktowe

Nazwa firmy: Glocal Sp. z o.o.
Adres: ul. Zwycięstwa 40/44
Województwo:
Miasto: Koszalin
Telefon: 943452802
E-mail: info@glocalgate.com