Środa, 12 grudnia 2018 Ady, Aleksandra, Dagmary

  Statystyki

Ogłoszeń pracodawców: 13720
Ogłoszeń pracowników: 3467

Oferta pracy

Firma: Ing Finanse
Praca na stanowisku: Przedstawiciel Handlowy
Nr referencyjny: 888888888
Lokalizacja: Warszawa

Działalnośc firmy

Opis stanowiska pracy

Po innowacyjnym szkoleniu wprowadzaj?cym do zawodu . Doradca odpowiada? b?dzie za:

przekazywanie potencjalnemu Klientowi wiedzy z zakresu funkcjonowania instytucji finansowych, dzia?ania funduszy inwestycyjnych, ubezpiecze? ?yciowych i zdrowotnych, OFE, kredytów
identyfikowanie potrzeb Klienta oraz kompleksowe doradztwo w zakresie doboru odpowiedniego rozwi?zania na podstawie Folderu Potrzeb Klienta
budowanie i utrzymywanie wieloletnich, osobistych relacji z Klientami

Wymagania

wykszta?cenie min ?rednie
niekaralno??
komunikatywno??, umiej?tno?ci interpersonalne
wysoka kultura osobista
zainteresowanie rynkiem finansowym
gotowo?? do uczenia si? i ci?g?ego podnoszenia kwalifikacji zawodowych

Oferujemy:

szkolenie podstawowe i szereg szkole? dodatkowych
atrakcyjne wynagrodzenie
premie kwartalne
jasno okre?lon? ?cie?k? kariery poziomej i pionowej
du?? samodzielno?? w pracy oraz czas pracy dostosowany do indywidualnych mo?liwo?ci

Cv prosz? przesy?a? na adres e-mail : lukas.zoladek888@gmail.com

Wymagania

Wymagania

Zadania

Dane kontaktowe

Nazwa firmy: Ing Finanse
Adres: Wiktorska 63
Województwo: mazowieckie
Miasto: Warszawa
Telefon: 883706117
E-mail: lukas.zoladek888@gmail.com