Czwartek, 18 kwietnia 2019 Apoloniusza, Bogusławy, Gościsławy

  Statystyki

Ogłoszeń pracodawców: 13757
Ogłoszeń pracowników: 3467

Oferta pracy

Firma: adStone sp. z o.o.
Praca na stanowisku: Praktykant/ka w Dziale Marketingu & PR
Nr referencyjny: 03/2010
Lokalizacja: Pozna?

irma powsta?a z my?l? o wszystkich tych, którzy szukaj? niekonwencjonalnych rozwi?za? i mechanizmów gwarantuj?cych efektywne a zarazem efektowne zaistnienie na rynku. Jej fundament stanowi wieloletnie do?wiadczenie za?o?ycieli, zdobywane na ró?nych polach promocji, reklamy, e-marketingu i PR. Zespó? sk?ada si? wi?c z do?wiadczonych specjalistów z wieloletni? praktyk?, ale tak?e z ludzi m?odych, pe?nych pasji, których najwi?kszym atutem jest nowatorskie my?lenie. Realizujemy nasze pomys?y w my?l zasady, i? ka?de dzia?anie mo?e mie? olbrzymi? si?? oddzia?ywania - trzeba mu tylko nada? odpowiedni? form?.

Zapewniamy Pa?stwu szeroko poj?t? promocj? wykorzystuj?c najnowocze?niejsze i najskuteczniejsze z dost?pnych do tego narz?dzi. Jako profesjonali?ci jeste?my elastyczni i nie boimy si? ?adnych wyzwa?. Nie ma dla nas rzeczy niemo?liwych! Wiemy, ?e entuzjazm ca?ego zespo?u oraz indywidualne podej?cie do realizowanych projektów, pozwol? nam sprosta? ka?demu wyzwaniu. Zapewnimy Pa?stwu kreatywne rozwi?zania i rzetelne wykonanie na najwy?szym poziomie.

Wymagania

student/ka ostatnich lat (preferowane kierunki: PR, marketing, dziennikarstwo, socjologia, psychologia)
znajomo?? podstawowych zagadnie? z zakresu PR lub ePR
znajomo?? Internetu oraz pakietu MS Office
umiej?tno?? redagowania tekstów
wysoka kultura osobista i komunikatywno??
otwarto?? na wiedz? i potrzeba samodoskonalenia
znajomo?? j?zyka angielskiego b?dzie atutem

Zadania

Praca nad projektami z zakresu marketingu & PR.
Oferujemy wspó?prac? przy realizacji innowacyjnych projektów
prac? w m?odym, energicznym zespole i mi?ej atmosferze
mo?liwo?? realizacji w?asnych pomys?ów
szans? rozwoju zawodowego (wybrane osoby zatrudnimy po okresie praktyki)
miesi?czne bezp?atne praktyki i referencje

Dane kontaktowe

Nazwa firmy: adStone sp. z o.o.
Adres: ul.Paczkowska 26a
Województwo: wielkopolskie
Miasto: Pozna?
Telefon: 061 669 05 14
E-mail: rekrutacja@adstone.pl