Środa, 19 czerwca 2019 Gerwazego, Protazego, Sylwii

  Statystyki

Ogłoszeń pracodawców: 13766
Ogłoszeń pracowników: 3468

Oferta pracy

Firma: NaturaMedica
Praca na stanowisku: Konsultant firmy Naturamedica
Nr referencyjny: konsultant firmy NaturaMedica
Lokalizacja: Ca?a Polska

Szukasz dodatkowego zarobku? Chcesz dorobi? do pensji? A mo?e chcesz stworzy? swój w?asny biznes? Zapraszam Ci? do wspó?pracy z firm? NaturaMedica.
Zarobki ? - wedle przys?owia „ile sprzeda? tyle masz.”(czyli 30% od produktu)
Je?li masz charyzm? w tworzeniu w?asnego biznesu to plus dla Ciebie.
Firma doda jeszcze Tobie premi? -prowizj? od sprzeda?y wed?ug w?asnego planu marketingowego.
A WI?C !!!
Firma --NaturaMedica-- poszukuje osób na stanowisko konsultanta do dystrybucji suplementów diety. Rozliczenia na podstawie umowy-zlecenie lub dzia?alno?ci gospodarczej je?li takow? prowadzisz. Dodatkowo nie poniesiesz ?adnych kosztów zwi?zanych z rozpocz?ciem dzia?alno?ci. Rozpoczynasz dzia?alno?? ZA DARMO!
Polska Firma , pr??nie rozwijaj?ca si? dzia?aj?ca w bran?y wellness poszukuje osób do wspó?pracy.
Mo?e by? to praca dodatkowa lub ca?kowite zaanga?owanie si? w rozbudow? w?asnego biznesu.
Zapewniam pomoc i wspó?prac?.
Zapraszamy do wspó?pracy w nowym mlm - zero wpisowego, zero op?at, zero ryzyka !!! Suplementy diety w bardzo atrakcyjnych cenach. Zapoznaj si? z ofert? i planem mlm.

Bogdan Wasilewski
Telefon: 500 694 546
E-Mail: naturamedica25@gmail.com
Gadu-Gadu: 21249712

Wymagania

Brak

Zadania

Sprzeda? produktów firmowych

Dane kontaktowe

Nazwa firmy: NaturaMedica
Adres: Toru?
Województwo:
Miasto: Ca?a Polska
E-mail: naturamedica25@gmail.com