Środa, 19 czerwca 2019 Gerwazego, Protazego, Sylwii

  Statystyki

Ogłoszeń pracodawców: 13766
Ogłoszeń pracowników: 3468

Oferta pracy

Firma: Rados?aw Kami?ski
Praca na stanowisku: Partner Biznesowy- Franczyzobiorca
Nr referencyjny: 1
Lokalizacja: Wroc?aw

Firma NoWet jest lidera na Rynku ?wiatowym w ekologicznej kosmetyce samochodowej oraz bez wodnym myciu aut. Teraz wprowadzamy na polski rynek nowego typu us?ugi. Us?ugi myjni bezwodnej z dojazdem do klienta.

Wymagania

Firma NoWet Poszukuje:

Partnerów Biznesowych- franczyzobiorców

Obszar dzia?ania:

Wszystkie powiaty województwa dolno?l?skiego.

Od kandydatów oczekujemy:

- W?asna dzia?alno?? gospodarcza lub gotowo?? do jej zarejestrowania,
- Umiej?tno?ci organizacyjne, menad?erskie i handlowe,
- Nastawienie na sukces,
- Odpowiedzialno??, samodzielno?? i kreatywno??,
- Znajomo?? lokalnego rynku .

Wybrane korzy?ci dla Franczyzobiorcy:

- Wsparcie ze strony franczyzodawcy,
- W?asny biznes pod wspóln? mark?,
- Najlepsz? drog? do satysfakcjonuj?cych zarobków,
- Szkolenia i pomoc w tworzeniu w?asnej sieci,
- Niewielki koszt inwestycji,

Zadania

Oferujemy:

- Prac? w dynamicznie rozwijaj?cej si? firmie ,
- Szkolenie dla Partnera oraz Pracowników przez do?wiadczonego Fachowca,
- Intensywne doradztwo w okresie rozpocz?cia dzia?alno?ci,
- Oferujemy wspó?prac? opart? o zasady partnerskie,
- Korzy?ci z dzia?a? reklamowych i promocyjnych organizowanych na skal? ogólnokrajow?,

Dane kontaktowe

Nazwa firmy: Rados?aw Kami?ski
Adres: Zwierzyniecka
Województwo: dolnośląskie
Miasto: Wroc?aw
Telefon: 604168628
E-mail: radekaminski@wp.pl