Środa, 19 czerwca 2019 Gerwazego, Protazego, Sylwii

  Statystyki

Ogłoszeń pracodawców: 13766
Ogłoszeń pracowników: 3468

Oferta pracy

Firma: FMG International S.A.
Praca na stanowisku: Przedstawiciel handlowy / obs?uga klienta
Nr referencyjny: 112
Lokalizacja: Wroc?aw

Dzia?aj?ca w Polsce od 1995 roku firma finansowo-marketingowa FMG International S.A. nawi??e wspó?prac? z ambitnymi, energicznymi i chc?cymi osi?gn?? sukces osobami.

Wymagania

Wymagania:

- uko?czone 25 lat,
- wykszta?cenie min. ?rednie,
- komunikatywno??,
- ch?? szkolenia si? w dziedzinie finansów, funduszy kapita?owych,
- du?a motywacja do pracy,
- wysoka kultura osobista,
- niekaralno?? (potwierdzona s?downie)

Mile widziane:

- znajomo?? rynków finansowych w Polsce (gie?da, fundusze, itp.),
- poczucie humoru,
- bardzo du?y zapa? do pracy

Zadania

Oferujemy:

- bardzo atrakcyjny system wynagrodze?,
- mo?liwo?? awansu zawodowego,
- zdobycie licencji KNF - uzyskanie nowego zawodu w dziedzinie finansów,
- cykl profesjonalnych szkole? (w Polsce oraz dla najlepszych szkolenia zagraniczne - Stany Zjednoczone, Austria, Tanzania, Sri Lanka, Indonezja, Turcja, Egipt i inne)
- wyjazdy integracyjne.

Zainteresowanych prosz? o wys?anie CV na maila: adrr@onet.eu

Praca w pe?nym wymiarze czasowym lub jako dodatkowe ?ród?o dochodów (równie? dla studentów dziennych).

Dane kontaktowe

Nazwa firmy: FMG International S.A.
Adres: K. Wielkiego 67
Województwo: dolnośląskie
Miasto: Wroc?aw
Telefon: kontakt mailowy
E-mail: adrr@onet.eu