Niedziela, 22 września 2019 Maury, Milany, Tomasza

  Statystyki

Ogłoszeń pracodawców: 13776
Ogłoszeń pracowników: 3465

Oferta pracy

Firma: Ratels
Praca na stanowisku: Handlowiec
Nr referencyjny: handlowiec
Lokalizacja: Warszawa

Specjalizujemy się przede wszystkim w następujących obszarach:

Bezpieczeństwo informacji i systemów:
 Wykonujemy audyty bezpieczeństwa systemów i aplikacji
 Wykonujemy testy penetracyjne sieci i systemów informatycznych
 Przygotowujemy lub weryfikujemy polityki bezpieczeństwa zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa i normami
 Wdrażamy systemy zarządzania bezpieczeństwem informacji i pomagamy w ich utrzymaniu

Zarządzanie projektami:
 Prowadzimy projekty jako Kierownicy Projektów
 Organizujemy struktury projektowe
 Wspomagamy i doradzamy na każdym etapie projektu
 Prowadzimy projekt najkrótszą drogą do sukcesu!

Zapraszamy na www.RATELS.pl

Wymagania

• Umiejętność organizowania pracy własnej
• Komunikatywność
• Wysoka kultura osobista
• Samodzielność w działaniu
• Systematyczność i obowiązkowość
• Ogólna znajomość zagadnień IT w firmie
• Biegła znajomość programów MS Office
• Mile widziane, ale nie obowiązkowe: doświadczenie w sprzedaży usług IT

Zadania

• Aktywne poszukiwanie i zdobywanie nowych klientów
• Utrzymywanie dobrych relacji z klientami
• Współpraca przy przygotowywaniu ofert

Dane kontaktowe

Nazwa firmy: Ratels
Adres: adres
Województwo: mazowieckie
Miasto: Warszawa
Telefon: 1234567
E-mail: biuro@ratels.pl