Środa, 12 grudnia 2018 Ady, Aleksandra, Dagmary

  Statystyki

Ogłoszeń pracodawców: 13720
Ogłoszeń pracowników: 3467

Oferta pracy

Firma: Work & Business Solutions
Praca na stanowisku: Elektrodrążacz CNC
Nr referencyjny: EDM/DN/18
Lokalizacja: Dania

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna z siedzibą w Danii, oferująca pionierskie rozwiązania w branży, posiadająca nowoczesny park maszynowy. Poszukujemy samodzielnego specjalisty, osoby kreatywnej i ambitnej, która wzmocni doświadczony zespół inżynierów. Firma oferuje jedne z najlepszych warunków zatrudnienia i rozwoju na rynku.

Wymagania

• Doświadczenie na stanowisku Programisty Operatora Elektrodrążarek.
• Programowanie urządzeń Charmilles. Sinker EDM, Wire EDM lub podobnych.
• Umiejętność pracy z detalami na najwyższym poziomie precyzji.
• Dobra znajomość języka angielskiego.
• Wykształcenie wyższe techniczne lub średnie.
• Mile widziana znajomość środowiska CAD/CAM.

Pracodawca oferuje:
• Atrakcyjne wynagrodzenie.
• Bezpośrednie zatrudnienie na podstawie duńskiej umowy o pracę.
• Możliwość nieograniczonego rozwoju zawodowego.
• Doskonalenie znajomości języków obcych w codziennej pracy.
• Dodatkowe prywatne ubezpieczenie medyczne.
• Dodatkowy fundusz emerytalny opłacany przez pracodawcę.

Zadania

• Programowanie elektrodrążarek z pulpitu.
• Praca w środowisku pracy urządzeń Charmilles. Sinker EDM, Wire EDM.
• Dobór odpowiednich parametrów obróbki.
• Kontrola jakości wykonywanej pracy.

Dane kontaktowe

Nazwa firmy: Work & Business Solutions
Adres: ul. Grochowa 7
Województwo:
Miasto: Kraków
Telefon: 123984144
E-mail: lista@wbspraca.pl