Wtorek, 21 sierpnia 2018 Franciszka, Kazimiery, Ruty

  Statystyki

Ogłoszeń pracodawców: 13660
Ogłoszeń pracowników: 3466

Oferta pracy

Firma: Work & Business Solution
Praca na stanowisku: Technolog CNC
Nr referencyjny: CNC/DN/18
Lokalizacja: Dania

Work&Business Solutions jest firmą specjalizującą się w rekrutacji wysokiej klasy specjalistów. Wspierając prestiżowe projekty w Polsce i za granicą, oferujemy naszym Kandydatom atrakcyjne oferty pracy dające możliwość rozwoju zawodowego i realizacji indywidualnych planów życiowych. Wyślij swoje CV i dołącz do najlepszych!
Naszym Klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna z siedzibą w Danii, oferująca pionierskie rozwiązania w branży, posiadająca nowoczesny park maszynowy. Poszukujemy samodzielnego specjalisty, osoby kreatywnej i ambitnej, która wzmocni doświadczony zespół inżynierów. Firma oferuje jedne z najlepszych warunków zatrudnienia i rozwoju na rynku.

Wymagania

• Doświadczenie na stanowisku Programisty lub Technologa Maszyn CNC.
• Bardzo dobra znajomość środowiska CAD/CAM (Mastercam, Solid Edge).
• Dobra znajomość języka angielskiego.
• Wykształcenie wyższe techniczne.
• Umiejętność kreowania i wdrażania nowych, innowacyjnych rozwiązań.
• Samodzielność i zaangażowanie.
Pracodawca oferuje:
• Atrakcyjne wynagrodzenie.
• Zatrudnienie na podstawie duńskiej umowy o pracę.
• Możliwość nieograniczonego rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie.
• Ciągłe podnoszenie kwalifikacji zawodowych.
• Doskonalenie znajomości języków obcych w codziennej pracy.

Zadania

• Programowanie centrów obróbczych frezujących i toczących (obrabiarki Okuma).
• Praca w środowisku CAD/CAM.
• Wdrażanie oprogramowania urządzeń CNC dostosowanego do potrzeb firmy.
• Dobór odpowiednich narzędzi i parametrów obróbki.
• Wsparcie Działu Technicznego w usprawnianiu oprogramowania mającego na celu ciągłe doskonalenie procesów produkcyjnych.
• Kontrola jakości wykonywanej pracy.

Dane kontaktowe

Nazwa firmy: Work & Business Solution
Adres: ul. Grochowa 7
Województwo: mazowieckie
Miasto: Kraków
Telefon: 123984144
E-mail: lista@wbspraca.pl