Środa, 12 grudnia 2018 Ady, Aleksandra, Dagmary

  Statystyki

Ogłoszeń pracodawców: 13720
Ogłoszeń pracowników: 3467

Oferta pracy

Firma: Work & Business Solution
Praca na stanowisku: Operator / Programista Frezarek CNC (MAZAK)
Nr referencyjny: CNC/DN/18
Lokalizacja: Dania

Work & Business Solutions jest firmą specjalizującą się w rekrutacji wysokiej klasy specjalistów dla branż technologicznych oraz produkcyjnych. Wspierając prestiżowe projekty w Polsce i za granicą, oferujemy naszym Kandydatom atrakcyjne oferty pracy dające możliwość rozwoju zawodowego i realizacji indywidualnych planów życiowych.

Wymagania

- Doświadczenie w obsłudze i programowaniu frezarek CNC.
- Znajomość sterowników Mazatrol.
- Komunikatywna znajomość języka angielskiego.
- Zaangażowanie w wykonywaną pracę.

Klient oferuje:
- Zatrudnienie na podstawie duńskiej umowy o pracę.
- Atrakcyjne wynagrodzenie zależne od doświadczenia.
- Nadgodziny płatne dodatkowo.
- Pomoc w znalezieniu mieszkania.

Zadania

- Obsługa i programowanie frezarek CNC (Mazatrol).
- Wykonywanie detali zgodnie z rysunkiem.
- Dobór narzędzi i parametrów.
- Dbałość o jakość wykonanych elementów.

Dane kontaktowe

Nazwa firmy: Work & Business Solution
Adres: ul. Grochowa 7
Województwo: małopolskie
Miasto: Kraków
Telefon: 12 398 41 44
E-mail: technika@wbspraca.pl