Czwartek, 19 lipca 2018 Alfreny, Rufina, Wincentego

  Statystyki

Ogłoszeń pracodawców: 13625
Ogłoszeń pracowników: 3466

Oferta pracy

Firma: T&S Group
Praca na stanowisku: PRACA PRZY PRODUKCJI KOSMETYKÓW
Nr referencyjny: .
Lokalizacja: The Netherlands, Vlijmen

T&S to Agencja Pośrednictwa Pracy z 14-letnim doświadczeniem.

T&S Group sp. z o.o. zarejestrowana jest w Krajowym Rejestrze Podmiotów Gospodarczych w Opolu i posiada niezbędne certyfikaty Ministerstwa Gospodarki, Pracy i Polityki Społecznej.

Firma specjalizuje się w pośrednictwie pracy za granicą, głównie na terenie Holandii, a jej centrala mieści się w Opolu. To znany i ceniony lider na holenderskim rynku pracy

Wymagania

Wymagania:

komunikatywny języka angielskiego
gotowość podjęcia pracy w nadgodzinach
gotowość podjęcia pracy w weekendy
umiejętność pracy w zespole
motywacja i chęć do pracy

Zadania

PRACA PRZY PRODUKCJI KOSMETYKÓW
0 0
BRANŻA: Production
REGION: The Netherlands, Vlijmen
ILOŚĆ MIEJSC: 15

Opis pracy:

praca na produkcji produktow kosmetycznych: kremow, dezodorantow, zeli pod prysznic szamponow, odzywek, pianek do wlosow, lakierow itp.
wykładnie pustych pojemników na kosmetyki na taśmę
nakładanie zakrętek na butelki
kontrola jakości wyprodukowanych kosmetyków
praca przy wypakowywaniu powyższych produktów na taśmie , naklejanie naklejek firmowych kontroli gotowych produktów oraz pakowaniu ich do kartonów
Oferujemy:

dobre wynagrodzenie z perspektywą podwyżki
pracę w renomowanej firmie z możliwością rozwoju zawodowego
perspektywa długoterminowej współpracy
możliwość odpłatnego korzystania z zaproponowanych przez Agencję Pracy w Holandii: zakwaterowania, ubezpieczenia oraz transportu lokalnego
pomoc opiekunów

Dane kontaktowe

Nazwa firmy: T&S Group
Adres: Krakowska 31
Województwo:
Miasto: Opole
Telefon: +48 608 494 300
E-mail: tns.group@op.pl