Wtorek, 16 października 2018 Ambrożego, Florentyny, Gawła

  Statystyki

Ogłoszeń pracodawców: 13695
Ogłoszeń pracowników: 3466

Oferta pracy

Firma: Radon Sp.zoo
Praca na stanowisku: Koordynator ds. Operacji
Nr referencyjny: 008
Lokalizacja: Zielona Góra

Radon Sp.zoo - firma projektujaca i budujaca stanowiska na targi handlowe na rynku miedzynarodowym

Wymagania

• Wykształcenie wyższe (również licencjackie); wykształcenie techniczne jest mile widziane (budowlane,
• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego - w mowie i piśmie (codzienna praca w środowisku międzynarodowym)
• Znajomość innych języków, zwłaszcza j. niemieckiego jest mile widziana;
• Gotowość do częstych podróży służbowych (głównie zagraniczych)
• Doświadczenie na podobnym stanowisku jest mile widziane
• Dobra znajomość systemu Windows oraz pakietu MS Office (Outlook)
• Umiejętności obsługa klienta, autoprezentacji
• Zdolności organizacyjne
• Kreatywność, aktywność, możliwość obsługi wielu projektów jednocześnie, terminowość
• Dodatkowym atutem jest znajomość branży stoisk targowych

Aplikacja poprzez nadsyłanie CV w j. angielskim.

Zadania

• Kandydat będzie odpowiedzialny za kontakt z klientami na etapie od pozyskania klienta i zatwierdzenia projektu do przekazania stoiska w miejscu targów
• Kontakt z organizatorami targów (wyjaśnianie nieporozumień, zamawianie wody, prądu, internetu itp.)
• Regularne interakcje z klientem zagranicznym (kontakt telefoniczny, mailowy, spotkania)
• Nadzór budowy na etapie produkcji oraz montażu na terenie targów i transportu stoisk targowych ; kandydat musi rozumieć rysunki techniczne i plany produkcyjne i umieć koordynować pracę zespołu produkcyjnego zgodnie z nimi
• Współpraca z działem projektowania w celu przygotowania stoiska spełniającego wymagania klieta
• Koordynacja pracy z działem projektowania i produkcji, w tym przygotowanie zleceń produkcyjnych i logistycznych w ramach ustalonych terminów, kontakt pomiędzy kliente a pozostałymi komórkami firmy
• Kontakt z podwykonawcami
• Podróż do terenów wystawowych i magazynowych

Dane kontaktowe

Nazwa firmy: Radon Sp.zoo
Adres: Plac Matejki 19
Województwo: lubuskie
Miasto: Zielona Góra
Telefon: 531904068
E-mail: marketing4@triumfo.de